KAPELA
  claymore.cz@seznam.cz
   
  Miroslav Peser
  +420 602 611 488
  miroslavpeser@centrum.cz
   
 
     
   
     
   
     
 
 
 
     
     
     
     
 
     
   
     
 
     
   
     
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Vážení pořadatelé a zájemci o naše vystoupení, pokud shledáte, že termín o který máte zájem je již obsazený, můžeme individuálně pořešit čas a účinkování tak, že vystoupíme v jednom dni dvakrát. Váš CLAYMORE.

     
     
2017
     
LEDEN
     
     
ÚNOR
     
     
BŘEZEN
21. Vagon Praha - křest CD  
     
DUBEN
     
     
KVĚTEN
20. Nová Role  
21. Frýdlant  
26. Vagon Praha  
     
ČERVEN
9. Ostružná u Jičína - Motosraz  
10. Roudnice nad Labem - Vinný košt  
10. Mšeno u Mělníka  
17. Kadaň  
24. Jihlava  
     
ČERVENEC
1. Třebušín 18 hod.
8. Kostelík 21 hod.
14. Pluhův Žďár  
15. Budyně nad Ohří - Keltský kruh 18:30 hod.
29. Lounky 20 hod.
     
SRPEN
19. Rumburk  
26. Horní Počaply  
     
ZÁŘÍ
8. Střížovice - Otevření pivovaru 20 hod.
9. Mohelnice 16:15 hod.
15. Mělník - Vinobraní, hlavní scéna 15:15 hod.
16. Jílové u Děčína 19:15 hod.
23. Děčín - Heřmanov 14 hod.
23. Pernink u Jáchymova - slavnosti města 18 hod.
     
ŘÍJEN
14. Liběchov - Svatohavelské posvícení 14:20 hod.
18. Praha 9 - Uspávání ježků 18:30 hod.
     
LISTOPAD
     
     
PROSINEC
19. Rock Cafe Praha 20 hod.
     
     
 
2016
 
     
5. 1. Praha - Klub Vagon  
1. 3. Praha - Klub Vagon  
17. 3. Praha - Hard Rock Café  
18. 3. Mělník - ples  
23. 4. Mělník - Vinná noc  
10. 5. Vagon - Praha  
21. 5. Tábor  
11. 6. Frýdlant  
18. 6. Dolní Dunajovice - soukromá akce  
2. 7. Třebušín  
2. 7. Hoštka  
8. 7. Pluhův Žďár  
9. 7. Kostelík  
16. 7. Budyně nad Ohří - Keltský kruh  
23. 7. Záryby  
19. 8. Frýdek Místek  
20. 8. Zásada Liberce  
24. 8. Slatina u Brna  
27. 8. Strakonice  
2. 9. Rakovník  
17. 9. Jílové u Děčína  
24. 9. Jindřichův Hradec  
11. 10. Praha - Klub Vagon  
     
     
 
2015
 
     
28. 2. Mnetěš - podnikatelský ples  
3. 3. Praha - Klub Vagon  
17. 3. Hard Rock Cafe Praha - St.Patrick´s Day  
4. 4. Hoštka (+Rhodesia)  
2. 5. Varnsdorf  
5. 5. Praha - Klub Vagon  
16. 5. Vodňany  
6. 6. Hoštka - Na ranči  
6. 6. Doksy - Motosraz  
12. 6. Strakonice  
13. 6. Kojetice u Neratovic  
20. 6. Jihlava  
27. 6. Kamenice nad Lipou  
11. 7. Kostelík  
24. 7. Holíč SK  
25. 7. Studánka u Aše - Motosraz  
31. 7. Jindřichův Hradec  
15. 8. Frýdek - Místek - Muzikantské žně  
22. 8. Rumburk - Lužické nám. - "Loučení s létem"  
29. 8. Litoměřice - Folkové atrium  
5. 9. Nový Jičín  
8. 9. Praha - Klub Vagon  
12. 9. Roudnice - vinobraní  
12. 9. Štětí - Tradiční jarmark  
13. 9. Neratovice náměstí.  
18. 9. Litoměřice - vinobraní  
19. 9. Zábřeh na Moravě  
7. 11. Hoštka  
11.13. Hoštka  
     
     
 
2014
 
     
7. 1. Praha - klub Vagon, + Vintage Vine  
22. 2. Mělník - Den vody  
29. 2. Mělník  
1. 5. Havířov  
13. 5. Praha - Vagon, křest vidoklipu  
24. 5. Štětí - 50. let bigbítu  
24. 5. Nová Role - Novorolská valcha  
7. 6. Kostelec nad Labem  
14. 6. Sokoleč - Mýtinafest  
21. 6. Podbořany  
28. 6. Kamenice nad Lipou  
4. 7. Velký Borek + Barbus  
8. 7. Praha - klub Vagon  
12. 7. Kostelík  
25. 7. Račice - Dračí lodě  
26. 7. Protivín - Platan Day  
2. 8. Uherský Brod  
2. 8. Zámek Veveří - Lughnasad  
16. 8.  
26. 8. Praha - klub Vagon - Claymore + Five Leaf Clover  
5. 9. Jílové u Prahy - Areál hřiště - Claymore + Rhodesia  
9. 9. Praha - klub Vagon  
13. 9. Mohelnice  
20. 9. Nová Role  
7. 10. Praha - klub Vagon  
4. 11. Praha - klub Vagon  
30. 11. Broumov  
9.12. Praha - klub Vagon  
     
     
2013
15. 1. Praha - Klub Vagon  
2. 2. Litoměříce - Dům kultury - Koncert v rámci maturitního plesu střední pedagogické školy v Litoměřicích.  
15. 2. Zábřeh na Moravě - Irský bál  
17. 3. Praha - Hard Rock Café - oslava dne sv. Patrika  
22. 3. Mělník - Náměstí Míru, "Den vody"  
30. 3. Mikulov - náměstí - zahájení sezóny, jarmark rozkvetlá Pálava  
2. 4. Praha - klub Vagon + Curlies, Five Leaf Clover  
13. 4. Bielefeld - SRN  
30. 4. Roudnice nad Labem - Čarodějnice na zámku - zámecký park  
3. 5. Mělník - Stará Mydlárna  
18. 5. Frýdlant - Valdštejnské slavnosti  
25. 5. Roztoky u Prahy - Festival u Šraněk - ZRUŠENO  
15. 6. Beroun - Pivní slavnosti  
22. 6. Otrokovice - majFEST 10. ročník  
22. 6. Jihlava - Masarykovo náměstí - Havíření 2013 - Koncert bez hranic  
29. 6. Hlučín - Hlučínské slavnosti  
6. 7. Dolní Lomná - 21. ročník Festivalu na pomezí + I. Jahelka, M. Paleček, TAXMENI a další...  
13. 7. Kostelík u Rakovníka - Irsko-skotský festival  
13. 7. Budyně nad Ohří - Festival Keltský kruh  
19. 7. Jindřichův Hradec  
20. 7. Harrachov - Pivní slavnosti  
27. 7. Velký Borek u Mělníka - venkovní parket na fotbalovém hřišti + Barbus Plzeň  
16. 8. Soukromá akce, Motorkářská svatba Děčín  
17. 8. Polička - multižánrový festival Polička*555  
17. 8. Brno - Královo Pole , Krpolefest  
22. 8. Praha - Balbínova poetická hospůdka  
24. 8. Třebíč, Oslavy UNESCO  
29. 8. Písek, Písecké kulturní léto  
10. 9. Praha - Klub VAGON  
14. 9. Hlinsko okr. Chrudim, Léto s Rychtářem  
21. 9. Nová Role, Michalská pouť...  
28. 9. Černá Hora, Pivní slavnosti  
8. 10. Keltské úterý - Praha - Klub VAGON  
5. 11. Praha - Klub Vagon - Keltský večer + Vintage Wine  
11. 11. Jihlava - Oslavy Sv.Martina + Děda Mládek Ilegal Band  
10. 12. Praha - klub Vagon "Keltské úterý" + Vintage Vine, Dick O´ Brass  
18. 12. Havířov - Náměstí republiky - Vánoční městečko Havířov  
     
           
2012
12.1. Brno Retro Music Bar  
2.3. Pardubice RC Ponorka  
16.3. Moravská Třebová Kino Music Bar, Klub DUKU DUKU, Oslava sv.Patrika. Společné vystoupení s kapelou CHEERS!  
22.3. Mělník - náměstí Míru Den vody 2012  
30.4. Kryry u Podbořan Pivní máj  
1.5. Kokořínský důl Podkováňský fest u Grobiána  
18.5. Praha - ON CLUB Vinohrady Otevřený lesbický festival El Nadruhou  
19.5. Sedmihorky Folkrockové léto  
20.5. Cheb - náměstí Zahájení turistické sezóny  
2.6. Veltrusy    
9.6. Otrokovice majFEST  
15.6. PORTA 2012 Československé finále autorské tvorby - host večera  
16.6. Ledeč nad Sázavou Pivní slavnosti  
23.6. Sokoleč u Poděbrad Festival Mýtina  
30.6. Netolice - Lochovice u Hořovic Keltování - festival keltské kultury  
30.6. Hluboká nad Vlatavou Oslavy 10ti letého výročí sportovně relaxačního areálu.  
11.7. Praha, klub Vagon    
14.7. Budyně n. Ohří Keltský kruh  
14.7. Konstantinovy lázně Revival Fest  
21.7. Holíč SK CibulaFest  
5.8. Chorušice Chorušická pouť  
11.8. Vrchlabí Krkonošské pivní slavnosti  
17.8. Frýdek-Místek Muzikantské žně  
18.8. Třebíč Slavnosti Tří kápí  
23.8. Jihlava - pivovar Pivovarská zahrada  
24.8. Sychrov Skotské hry  
25.8. Lužany okr. Jičín Motorkářský sraz  
7.9. Mikulov Pálavské vinobraní  
8.9. Sokolov Městské slavnosti - hornická pouť  
15.9. Roudnice n. Labem Roudnické vinobraní  
15.9. Zábřeh na Moravě Kulturní jarmark  
21.9. Mělník Mělnické vinobraní, scéna před MKD  
22.9. Bohumín Den železnice  
1.11. Brno Retro Music Bar  
23.12. Mělník VÁNOČNÍ TRHY - Koncertík před MKD